ارسال نقشه

جهت تکمیل فرایند سه بعدی سازی نقشه های ساختمان برای درج تصاویر سه بعدی در محصولات تبلیغاتی پروژه ساختمانی تان، لازم است شما سفارش دهنده محترم فایل های نقشه های دوبعدی ساختمان مورد نظر را ارسال (آپلود) نمایید. برای این منظور از فرم وب در انتهای همین صفحه استفاده نمایید. کل روند طراحی محصولات تبلیغاتی از زمان ارسال نقشه ها و پرداخت وجه سفارش توسط سفارش دهنده یا مشتری تا ارسال فایل و یا فایل های تکمیل شده به سفارش دهنده و یا مشتری بصورت کاملا” آنلاین انجام می گیرد. بدین صورت که پس از ارسال نقشه ها و توضیحات پروژه بصورت کامل و بدون نقص توسط سفارش دهنده، فرایند طراحی محصولات تبلیغاتی توسط خدمات مهندسی فانوس شروع شده و در مراحل انتهایی روند کار طراحی، فایل و یا فایل های محصولات تبلیغاتی بصورت پیش نویس به سفارش دهنده جهت بررسی و تایید نهایی ارسال می گردد. در این مرحله چنانچه سفارش دهنده مایل به ایجاد تغییراتی در طراحی و محتوای محصولات باشد، تغییرات را با شرح جزئیات کامل به آدرس پست الکترونیک خدمات مهندسی فانوس جهت اعمال در طراحی نهایی ارسال می کند و پس از اعمال تغییرات و تکمیل کار طراحی فایل محصولات تبلیغاتی توسط خدمات مهندسی فانوس به سفارش دهنده مجددا” ارسال می گردد. تا دو بار تغییر در هر طراحی به صورت رایگان انجام می شود و چنانچه تغییرات به مرحله سوم، چهارم، پنجم و بیشتر از آن منجر گردد، در هر مرحله تغییرات، نصف (پنجاه درصد) اجرت و یا قیمت کامل طراحی آن محصول تبلیغاتی، نقدا” دریافت می گردد. روند ارسال محصولات نیز در صفحه قوانین و مقررات به تفصیل شرح داده شده است.
همچنین قبل از ارسال فایل و یا فایل های نقشه ها به نکات زیر توجه نمایید:
۱ – نقشه ها می باید با فرمت فایل DWG (فرمت فایل نرم افزار اتوکد) ارسال شوند.
۲ – فایل های نقشه ارسال شده می باید شامل : کلیه پلان های ساختمان، نقشه های مبلمان، نقشه های برش و نمای ساختمان باشد. ارسال نقشه های جزئیات در صورت موجود بودن، باعث افزایش دقت در جزئیات محصولات تبلیغاتی تولید شده و همخوانی و تطابق بیشتر تصاویر تبلیغاتی سه بعدی با طراحی نهایی ساختمان خواهد شد.
۳ – نقشه دوبعدی و رنگی نمای خارجی ساختمان نیز درکنار نقشه های دیگر می باید ارسال گردد. همچنین جهت سه بعدی سازی فضاهای داخلی ساختمان جهت تولید تصاویر سه بعدی تبلیغاتی ساختمان، سفارش دهنه و یا ارسال کننده نقشه ها ملزم به ارسال کلیه جزئیات و ویژگی های طراحی نما های داخلی ساختمان مانند: جزئیات و وِیژگی های مصالح تعیین شده برای ساختمان و غیره می باشد. در هر صورت یک شرح مختصر و جامع در حد یک یا چند صفحه از وِیژگی های فنی ساختمان مانند: نوع اسکلت و کلا” سازه ساختمان، تاسیسات مکانیک، تاسیسات برق، الکترونیک و مخابراتی و همچنین امکانات تفریحی، رفاهی و ورزشی در قالب فایل با فرمت doc و یا pdf ضروری به نظر می رسد، که شما می باید آن را نیز به همراه نقشه های ساختمان به منظور درج در محصولات تبلیغاتی مانند بروشور ساختمان ارسال نمایید. در صورت درخواست درج شماره ثبت در هر قسمت طراحی ، ارائه مدارک ثبت توسط شخص سفارش دهنده لازم می باشد. طراحی و ارسال لوگو بر عهده سفارش دهنده می باشد و در این صورت سفارش دهنده متعهد می گردد که هیچگونه کپی برداری از سایت های دیگر و لگوی متعلق به اشخاص حقوقی دیگر انجام نشود و در صورت یافتن لوگوی مشابه سفارش کنسل شده و هزینه طراحی مسترد و مسئولیت آن برعهده شخص سفارش دهنده می باشد.
۴ – چنانچه پس از بررسی و بازخوانی فایل های ارسال شده توسط شما سفارش دهنده محترم مشخص گردد فایل و یا فایل های نقشه های ارسال شده ناقص و یا معیوب می باشد و یا فاقد استانداردهای معمول نقشه کشی مانند : مقیاس و اندازه گذاری صحیح و غیره می باشد، در اولین فرصت ممکن جهت رفع نقص و ارسال مجدد فایل ها با شما تماس گرفته خواهد شد.
۵ – چنانچه سفارش دهنده و یا ارسال کننده نقشه ها قادر به برطرف نمودن اشکال، نقص و یا نقص های احتمالی موجود در رابطه با نقشه ها و مشخصات فنی ارسال شده نباشد، خدمات مهندسی فانوس هیچ گونه مسئولیتی در در رابطه با تکمیل فرایند سفارشات شما و تولید محصولات تبلیغاتی شما نخواهد داشت. دراین صورت مبلغ و یا مبالغ واریز شده توسط شما حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت به حساب شما واریز و یا بازگردانده خواهد شد و به ادامه فرایند تکمیل سفارش و یا سفارشات شما عملا” هیچ گونه ترتیب اثری داده نخواهد شد، و مسئولیت خسارت و یا خسارت های احتمالی بوجود آمده کلا” برعهده شخص سفارش دهنده خواهد بود.
۶ – خدمات مهندسی فانوس هیچگونه مسئولیتی در قبال چاپ و تکثیر محصولات تبلیغاتی ساختمانی نداشته و هزینه چاپ و تکثیر و ارسال فایل به چاپخانه جهت چاپ و تکثیر محصولات تبلیغاتی مانند بروشور و بنر برعهده شخص سفارش دهنده (مشتری) می باشد.
۷ – مدت زمان لازم جهت تکمیل طراحی انواع سفارشات برای ساختمان های تا حداکثر ده هزار مترمربع زیربنای کل حداکثر بیست روز کاری، برای ساختمان ها تا حداکثر زیر بنای کل تا بیست هزار متر مربع حداکثر سی روز کاری و بالاتر از بیست هزار متر مربع زیر بنای کل بصورت توافقی با شخص سفارش دهنده تعیین می گردد. بدیهی است که این زمان از زمانی محاسبه می گردد که سفارش دهنده نقشه های خود را بصورت کامل و بدون نقص ارسال (آپلود) نموده است و کل مبلغ سفارش را نیز واریز نموده است و همچنین مدت زمان سپری شده جهت رفع نقص احتمالی نقشه ها توسط سفارش دهنده به این بازه های زمانی تعیین شده، اضافه خواهد شد.
۸ – مسئولیت کلیه محتوا و اطلاعات مانند متن، تصاویر و علائم تجاری که سفارش دهنده جهت درج در محصولات تبلیغاتی به وب سایت خدمات مهندسی فانوس ارسال می نماید برعهده شخص سفارش دهنده می باشد و خدمات مهندسی فانوس هچگونه مسئولتی در قبال صحت و درستی این گونه اطلاعات ندارد. همچنین سفارش دهنده متعهد می گردد که از اطلاعات (متن، تصاویر و علائم تجاری) متعلق به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر استفاده و کپی برداری ننموده است.

فرم وب ارسال (آپلود) فایل نقشه و توضیحات پروژه

    شخص
    حقیقیحقوقی